Nábytek Štipčák, s.r.o.

Realizace interiérů dle Vašich představ

Úvodní stránka Mapa webu

Jak se k nám dostanete

od Brna
Z Brna zvolíte směr Slavkov u Brna, Žarošice, Archlebov (nebo Bučovice a Ždánice), Strážovice, Kyjov, Vlkoš u Kyjova. Projedete obcí Vlkoš (směr Veselí nad Moravou) a na konci obce nás naleznete po levé straně.

od Břeclavi
Ze směru Břeclav pojedete po silnici I/55 směrem na Hodonín, kde zvolíte směr Ratíškovice, Milotice, Skoronice a Vlkoš u Kyjova. Po příjezdu do Vlkoše odbočíte na hlavní křižovatce doprava (směr Veselí nad Moravou), kde nás naleznete na konci obce po levé straně.

od Hodonína
Z Hodonína se vydáte směrem na Ratíškovice, Milotice, Skoronice a Vlkoš u Kyjova. Po příjezdu do Vlkoše odbočíte na hlavní křižovatce doprava (směr Veselí nad Moravou), kde nás naleznete na konci obce po levé straně.

od Veselí nad Moravou
Z Veselí nad Moravou zvolíte směr Brno po silnici I/54. Projedete městy Bzenec a Vracov, následuje Vlkoš u Kyjova, kde nás naleznete hned po příjezdu do obce po pravé straně.

od Uherského Hradiště, Starého Města
Ze směru Uherské Hradiště máte dvě možnosti, jak k nám dorazit. První varianta je jet po silnici I/55 přes Kunovice, Ostrožskou Novou Ves, Uherský Ostroh až do Veselí nad Moravou, kde odbočíte na Brno (dále viz výše trasa od Veselí nad Moravou).

Druhou možností je trasa přes Nedakonice do Moravského Písku, kde se napojíte na silnici I/54. Projedete Bzenec a Vracov, následuje Vlkoš u Kyjova, kde nás naleznete hned po příjezdu do obce po pravé straně.

od Uherského Brodu
Z Uherského Brodu se můžete vydat do Uherského Hradiště odkud můžete pokračovat jednou z výše uvedených možností (viz trasa od Uherského Hradiště, Starého Města). Nebo můžete zvolit trasu přes obce Vlčnov a Hluk do Uherského Ostrohu a Veselí nad Moravou, kde odbočíte na Brno (dále viz výše trasa od Veselí nad Moravou).