Nábytek Štipčák, s.r.o.

Realizace interiérů dle Vašich představ

Úvodní stránka Mapa webu

Historie firmy

Historie firmy sahá do roku 2000, kdy začali sourozenci Marek a Luděk Štipčákovi společně s výrobou nábytku. Výrobní možnosti a pronajaté prostory, ve kterých tehdy provozovali stolařskou činnost nesplňovali jejich požadavky a očekávání, což je vedlo k rozhodnutí, zbudovat si vlastní výrobní prostory.

V roce 2006 dokončili stavbu haly a byla otevřena nová výrobní provozovna ve Vlkoši u Kyjova. Zbudováním nových výrobních prostor bylo umožněno rozšířit výrobu nábytku a postupným pořizováním využívat modernějších technologií ve výrobě.

V areálu výrobního komplexu má v současné době firma Nábytek Štipčák s.r.o. sídlo a vzorkovou prodejnu, kterou můžete navštívit.

Uvědomujeme si, že zařizování vlastního domova je velmi důležitou a vzácnou záležitostí, a proto na první místo klademe individuální přístup k zákazníkovi a řešení potřeb s ohledem na jeho přání. Vzhledem ke skutečnosti, že naše firma působí v oboru již řadu let, zaručujeme tu nejvyšší kvalitu dodávaného sortimentu. Spokojenost zákazníků je také zajišťována nabídkou nejrozmanitějších typů nábytku, k dispozici je široký výběr kvalitních materiálů, mezi kterými si určitě vybere každý z Vás.