Nábytek Štipčák, s.r.o.

Realizace interiérů dle Vašich představ

Úvodní stránka Mapa webu

Kuchyňské linky

Popis

Nabízíme výrobu kuchyňských linek ve stylu moderním, klasickém či rustikálním, přičemž je velký důraz kladen také na funkčnost. Při výrobě se vždy řídíme požadavky samotných zákazníků, abychom jim poskytli zázemí domova dle jejich fantazie.

V rámci výroby kuchyní nabízíme širokou škálu materiálů a barev. Našimi dodavateli plošného materiálu jsou Kronospan, Egger, Woodego a Humpolec. V rámci pracovních desek můžete volit přírodní kámen, umělý kámen nebo postforming.

Možnost výběru je rovněž u materiálu kuchyňských dvířek. Mohou být foliovaná, dýhovaná, masivní, lakovaná (100% lesk) nebo laminovaná. Kování při výrobě kuchyní používáme značek Blum, Hettich a Mepla.

Na přání zákazníka provádíme také montáž elektrických spotřebičů a doplňků. Jedná se o spotřebiče značek Whirlpool, Zanussi, Elektrolux, Bosch, Fagor, Baumatic, Mora, Monetti, Teka, Hotpoint Ariston, Siemens, Gorenje, Miele a ostatních značek dostupných na českém trhu.

Kuchyň vyrobíme přesně na míru do Vašeho interiéru, který zaměříme a poté zpracujeme grafický návrh. Naší snahou je vyrobit zákazníkovi kuchyni ve vysoké kvalitě v co nejkratší době.